Geny jako příležitost

Geny jako příležitost - Susanne Weikl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Susanne Weikl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Geny jako příležitost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Geny jako příležitost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanne Weikl. Číst Geny jako příležitost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ovlivňujete to, co se děje ve vašem těle, a máte moc nad svými geny. V tom se skrývá nesmírný potenciál pro zdravější život. Tato kniha vám poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste své geny mohli vědomě ovládat. Získáte zcela nový pohled na své geny a změníte jejich naprogramování. Myslíte si, že vaše dědičná výbava je vaším osudem, nemáte žádnou možnost ji ovlivnit a musíte se s ní spokojit? V tom případě se mýlíte. Své geny řídíte každý den, každou minutu a vteřinu. Nevědomky ovládáte, proč na stres reagujete bolestí hlavy, proč máte pomalou látkovou výměnu a proč vám v horku natékají nohy jako vaší babičce. Znalosti o tomto mechanismu vám otevřou škálu neomezených možností, abyste své geny mohli začít řídit zdravěji a především vědomě. Kniha je členěna tak, abyste se nejprve seznámili s genetikou a epigenetikou. Následují kapitoly Řízení genů v duševní rovině a Řízení genů v tělesné rovině. Zde na vás čeká množství snadných a zajímavých cvičení. Příklady z praxe v závěrečné části slouží pro další inspiraci. Opusťte vyšlapané cesty a vyzkoušejte nové, abyste si mohli utvářet své zdraví. Vydejte se sautorkou za dobrodružným řízením genů!"


...e Geny jako příležitost od Susanne Weikl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Rakovina není trest | JAK NA RAKOVINU ... . 33 prodejen po celé ČR Geny jako příležitost. Susanne Weikl. Ovlivňujete to, co se děje ve vašem těle, a máte moc nad svými geny. V tom se skrývá nesmírný potenciál pro zdravější život. Tato kniha vám poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste své geny mohli vědomě ovládat. Získáte... Geny jako příležitost Autor: Weikl, Susanne Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081005602 ISBN: ... Eugenika » Geny jako příležitost ... . Získáte... Geny jako příležitost Autor: Weikl, Susanne Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081005602 ISBN: 978-80-8100-560-2 Originál: Gene ala Chance Překlad: Bervicová, Marie Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha: Geny jako příležitost -- Jak si sami určujeme svůj genetický osud - Susanne Weikl. Funguje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY