Zápisky Leonarda da Vinciho: Výběr z rukopisů renesančního génia

Zápisky Leonarda da Vinciho: Výběr z rukopisů renesančního génia - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky Leonarda da Vinciho: Výběr z rukopisů renesančního génia.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisky Leonarda da Vinciho: Výběr z rukopisů renesančního génia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zápisky Leonarda da Vinciho: Výběr z rukopisů renesančního génia Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve spojení se jménem Leonarda da Vinciho se nám vybaví některý z jeho slavných obrazů. Ovšem Leonardo vynikal i v jiných oblastech. Bohatě ilustrovaná publikace obsahuje přes 50 reprodukcí deníkových záznamů i nejznámějších děl. Tento unikátní výběr z Leonardových poznámek přináší pohled do mysli italského malíře a vědce. Deníkové záznamy psané legendárním zrdcadlovým písmem a doplněné o kresby a náčrtky jsou opatřeny českým překladem. Ponořte se tak do úvah génia o malířství, anatomii nebo inženýrství.


...ní se jménem Leonarda da Vinciho se nám vybaví některý z jeho slavných obrazů ... Dárkové publikace | Albatrosmedia.cz ... . Ovšem Leonardo vynikal i v jiných oblastech. Bohatě ilustrovaná publikace obsahuje přes 50 reprodukcí deníkových záznamů i nejznámějších děl. Výběr z rukopisů renesančního génia. ... Unikátní výběr z několika tisíců stran, které Leonardo během svého života zaplnil poznámkami na rozličná témata, přináší pod názvem Zápisky Leonarda da Vinciho pohled do mysli italského malíře a vědce. Zápisky Leonarda da Vinciho Výběr z rukopisů renesančního génia . CPRESS, 20 ... Kniha: Zápisky Leonarda da Vinciho (CPRESS) | Martinus ... . Zápisky Leonarda da Vinciho Výběr z rukopisů renesančního génia . CPRESS, 2018. Na sklade. 2-3 hodiny čítania ... Bohatě ilustrovaná publikace obsahuje přes 50 reprodukcí deníkových záznamů i nejznámějších děl renesančního mistra, včetně Poslední v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY