Zápisník pana Pinkeho

Zápisník pana Pinkeho - Ewald Murrer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ewald Murrer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisník pana Pinkeho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisník pana Pinkeho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ewald Murrer. Číst Zápisník pana Pinkeho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po 25 letech se Ewald Murrer vrací k legendární knize Zápisník pana Pinkeho, fiktivnímu deníku, jehož děj je zasazen do čarovné krajiny kdesi v neurčité Haliči. Kniha zabydlená množstvím pitoreskních figur lidských, zvířecích i mystických je oslavou snovosti a svobodné imaginace. Murrer v díle vytvořil originální styl, který posléze Jiří Kolář označil za novou básnickou formu „předznamenaných textů“. Nové vydání je poprvé kompletní - najdete v něm pasáže, které byly z předchozích vydání z nejrůznějších důvodů vyřazeny. Kniha je bohatě ilustrována Helenou Wernischovou a samotným autorem textu.


...tech se Ewald Murrer vrací k legendární knize Zápisník pana Pinkeho, fiktivnímu deníku, jehož děj je zasazen do čarovné krajiny kdesi v neurčité Haliči ... Ewald Murrer: Zápisník pana Pinkeho | | A2 - neklid na ... ... . Kniha zabydlená množstvím pitoreskních figur lidských, zvířecích i mystických je oslavou snovosti a svobodné imaginace. EWALD MURRER (* 1964 v Praze) je autorem básnických sbírek Mlha za zdí (Mladá fronta, 1992), Vyznamenání za prohranou válku (Vokno, 1992), Zápisník pana Pinkeho (Inverze, 1993), Situace (Krásné nakladatelství, 1995), Sny na konci noci (Petrov, 1996) a Nouzové zastavení času (Host, 2007). Zápisník pana Pinkeho Po 25 letech se Ewald Murrer vrací k legendární knize Zápisník pana Pinkeho, fiktivnímu deníku, jehož děj je zasazen do čarovné ... Tištěná kniha Zápisník pana Pinkeho | Svaz českých ... ... . Zápisník pana Pinkeho Po 25 letech se Ewald Murrer vrací k legendární knize Zápisník pana Pinkeho, fiktivnímu deníku, jehož děj je zasazen do čarovné krajiny kdesi v neurčité Haliči. Kniha zabydlená množ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY