Zvíře nadržené

Zvíře nadržené - Radim Uzel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Uzel
DIMENZE
3,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvíře nadržené.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvíře nadržené ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Uzel. Číst Zvíře nadržené Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Milostné zvířátko uděláme z vás, kolem hrdla dáme pozlacený pás…“ veršuje libretista Karel Sabina v naší vpravdě národní opeře. Doba však tehdy byla cudná, nebo si tak alespoň navenek připadala. Jakápak tedy „nadrženost“. Přitom však lidská sexualita je tak stará jako lidstvo samo a jedním z jejích trvalých znaků je vyšší sexuální aktivita mužů. Navíc je člověk bytostí trvale sexualizovanou a jeho sexualita má charakter jak prokreační – rozmnožovací, tak rekreační – potěšující. Deset kapitol knihy Zvíře nadržené neobchází žádná tabu již proto, že si je autor nepřipouští. Zdaleka si nevšímá jen různých forem párového soužití, ale také toho, kde jsou v sexu hranice normality a kdy je třeba mluvit o sexuálním nebezpečí a zločinu. Kybernetička Lynne Hallová na adresu stále populárnějších sexuálních robotů nedávno pronesla, že jejich hardware je těžký, hlučný a přehřívá se. Koneckonců, někde se s polidšťováním techniky začít muselo.


...taro - Webový katalog knihovny. Document has not been rated yet Deset kapitol knihy Zvíře nadržené neobchází žádná tabu již proto, že si je autor nepřipouští ... Zvíře nadržená scénka CZ - YouTube ... . Zdaleka si proto nevšímá jen různých forem párového soužití, ale také toho, kde jsou v sexu hranice normality a kdy je třeba mluvit o sexuálním nebezpečí a zločinu. Deset kapitol knihy Zvíře nadržené neobchází žádná tabu již proto, že si je autor nepřipouští. Zdaleka si nevšímá jen různých forem párového soužití, ale také toho, kde jsou v sexu hranice normality a... Zvíře nadržené Autor: Uzel, Radim Nakladatel: E ... Jan Koura - Nakladatelství EPOCHA s.r.o. ... . Zdaleka si nevšímá jen různých forem párového soužití, ale také toho, kde jsou v sexu hranice normality a... Zvíře nadržené Autor: Uzel, Radim Nakladatel: Epocha EAN: 9788075572363 ISBN: 978-80-7557-236-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Deset kapitol kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY