Zvířecí detektivka – Ve vlčím doupěti

Zvířecí detektivka – Ve vlčím doupěti - Anna Starobiněcová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Starobiněcová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířecí detektivka – Ve vlčím doupěti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířecí detektivka – Ve vlčím doupěti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Starobiněcová. Číst Zvířecí detektivka – Ve vlčím doupěti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Daleký les je vzhůru nohama – někdo spáchal skutečný zvířecí zločinChtěl, aby v Dalekém lese už konečně někdo spáchal skutečný zvířecí zločin. Všech těch drobných přestupků měl až po krk. Koho zajímá krádež cedrové šišky, neuklizený trus na pasece nebo vyškubnuté pero z ocasu? A teď se to stalo! Vražda! Truchlící vdova, hamižní advokáti, svědkové, podezřelí… Přesně jak to má být v opravdové zvířecí detektivce. Detektiv Jezevec Starší a jeho pravá ruka, horkokrevný Jezevecour, už jsou pachateli na stopě.


..., aby v Dalekém lese už konečně někdo spáchal skutečný zvířecí zločin ... Zvířecí detektivka - Ve vlčím doupěti - 9 až 12 let ... ... . Všech těch drobných přestupků měl až po krk. Koho zajímá krádež cedrové šišky, neuklizený trus na pasece nebo vyškubnuté pero z ocasu? A teď se to stalo! Vražda! Truchlící vd Autorka vytvořila sympatické, zvířecí hrdiny a musím zde pochválit i překladatele, který si s knihou pěkně pohrál a minimálně na jménech postav odvedl skvělou práci. Kniha je navíc doplněna nádhernými ilustracemi a není jich v knize málo. ... Ve vlčím doupěti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kniha je navíc doplněna nádhernými ilustracemi a není jich v knize málo. Zvířecí detektivka Ve vlčím doupěti Anna Starobiněcová. Skladem 5+ ks ... Chtěl, aby v Dalekém lese už konečně někdo spáchal skutečný zvířecí zločin. Všech těch drobných přestupků měl až po krk. Koho ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY