Lego Ninjago - Připraveni na hru?

Lego Ninjago - Připraveni na hru? - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego Ninjago - Připraveni na hru?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lego Ninjago - Připraveni na hru? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego Ninjago - Připraveni na hru? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po celém městě se ztrácejí hráči – a s nimi zmizel i Jay! Sestav minifigurku Jaye a pomoz mu zorientovat se ve virtuálním světě hry Prime Empire. Přečti si o tajné základně Mechanika a této záhadné arkádové hře. Pak zapoj své hráčské dovednosti a pomoz nindžům vyřešit hádanky, nakresli s nimi obrázky a najdi cestu spletitými bludišti, kde budou hledat svého přítele. Hra s mistry Spinjitzu začíná!


...INJAGO Připraveni na hru? kolektív. Kniha obsahuje minifigurku Jaye ... Knihy lego - Heureka.cz ... . Po celém městě se ztrácejí hráči - a s nimi zmizel i Jay! Sestav minifigurku Jaye a pomoz mu zorientovat se ve virtuálním světě hry Prime Empire. Přečti si o tajné základně Mechanika a této záhadné arkádové hře. Prodejna MořeLega specializovaný LEGO shop, Slovanská 44, Plzeň. LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo Minifigurka, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXOKNIGHTS jsou ochrannými známkami LEGO Group a jsou zde použity na základě zvláštního povolení. ©2018 Jay a Nya se ukryli v majáku a nastražují spousty pastí, ... LEGO NINJAGO Připraveni na hru? | KNIHCENTRUM.cz ... . ©2018 Jay a Nya se ukryli v majáku a nastražují spousty pastí, aby byli připravení na útok nebeských pirátů. Vyhni se rychle vypálen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY