Hannibal

Hannibal - Thomas Harris | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Harris
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hannibal.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hannibal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Harris. Číst Hannibal Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí kniha ze čtyřdílné série o Hannibalu Lecterovi – a ta nejkontroverznější. Odehrává se sedm let po Mlčení jehňátek a i zde konfrontuje Hannibala Lectera s Clarice Starlingovou. Ta však už není nadějnou posilou FBI, naopak má za sebou velký průšvih. Teď má však šanci se očistit, a proto přistoupí na úkol dostat Hannibala za mříže. Jenomže po něm už nejde jen FBI, ale i jedna z jeho dřívějších přeživších obětí, sadistický pedofil Mason Verger – ten se chce pomstít mimořádně krutým způsobem, a sice předhodit Hannibala divokým prasatům. V příběhu plném nečekaných zvratů se s Clarice Starlingovou, tak jak ji známe z předešlého dílu, musíme rozloučit, neboť tato dnes už slavná literární a filmová postava projde šokující proměnou. Z tohoto důvodu byl román přijat nadšeně například Stephenem Kingem, zatímco jiní spisovatelé, např. Martin Amis, jej odsoudili. Ridley Scott natočil roku 2001 filmovou adaptaci s Anthonym Hopkinsem v hlavní roli, ale Jodie Foster roli Clarice odmítla, takže se jí nakonec zhostila Julianne Moore.


... (/ ˈ h æ n ɪ b əl /; Punic: 𐤇𐤍𐤁𐤏𐤋𐤟𐤁𐤓𐤒, BRQ ḤNBʿL; 247 - between 183 and 181 BC) was a Carthaginian general and statesman who commanded Carthage's main army against Rome during the Second Punic War (218-201 BC) ... Hannibal, MO Real Estate & Homes For Sale | Trulia ... . He is widely considered one of the greatest military commanders in world history. His father, Hamilcar Barca, was a leading Carthaginian ... Created by Bryan Fuller. With Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Laurence Fishburne. Explores the early relationship between the renowned psychiatrist and his patient, a young FBI criminal profiler, who is haunted by his ability to empathize with serial ... Hannibál (karthágói hadvezér) - Wikipédia ... . With Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Laurence Fishburne. Explores the early relationship between the renowned psychiatrist and his patient, a young FBI criminal profiler, who is haunted by his ability to empathize with serial killers. Directed by Ridley Scott. With Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman, Ray Liotta. Living in exile, Dr. Hannibal Lecter tries to reconnect with now disgraced F.B.I. A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY