Štěně jménem Mikeš

Štěně jménem Mikeš - Kateřina Lefebvre | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Lefebvre
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěně jménem Mikeš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štěně jménem Mikeš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Lefebvre. Číst Štěně jménem Mikeš Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsem Češka, manžel je Francouz, náš pes je Rumun. Žijeme napůl v České republice a napůl v Německu. Doma mluvíme anglicky, Mikeš poslouchá v němčině. Zpočátku jsme byli všichni z Mikeše okouzlení. Později jsme si začali s hrůzou uvědomovat, že náš pes je démon.Příběhy Mikeše jsou mnohdy tak neuvěřitelné, že Vás musí napadnout: to snad nemůže být pravda! Jenže pokud jde o, řekněme, svéhlavější miláčky, neexistuje snad lepší tvrzení než "To nevymyslíš". Situace, ve kterých byste své čtyřnohé miláčky snad ani raději neznali, se však po čase stávají těmi nejlepšími zážitky, kterými nepřestanete bavit nejen sebe a své okolí.


...y na štěně jménem mikeš z desítek vybraných e-shopů na jednom místě ... Vydavatelství Formal Group | Naše knihy ... . Nalezené produkty odpovídají dotazu štěně jménem mikeš.Informace, hodnocení a komentáře k štěně jménem mikeš Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám štěně jménem mikeš doručí dle Vašich požadavků. Štěně jménem Mikeš em Češka, manžel je Francouz, náš pes je Rumun. Žijeme napůl v České republice a napůl v Německu. Doma mluvíme angli ... štěně jménem mikeš - Chci.cz ... . Žijeme napůl v České republice a napůl v Německu. Doma mluvíme anglicky, Mikeš poslouchá v němčině. Zpočátku jsme byli všichni z Mikeše okouzlení. Později jsme si začali s hrůzou uvědomovat, že náš pes je démon. Štěně jménem Mikeš. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY