Život je skejt: Můj příběh a trick tipy

Život je skejt: Můj příběh a trick tipy - Maxim Habanec, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Maxim Habanec,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život je skejt: Můj příběh a trick tipy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život je skejt: Můj příběh a trick tipy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maxim Habanec,. Číst Život je skejt: Můj příběh a trick tipy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce světem skateboardingu a životem předního českého skejťáka. Vítej ve světě skateboardingu a seznam se s českým profesionálním riderem! Nejpopulárnější a nejuznávanější skejťák v Česku vzpomíná na historky z dětství, své začátky i nesnadnou cestu za splněním svého snu. Max Habanec se s tebou podělí nejen o vtipné historky, ale také tě provede světem skateboardingu a vznikem svých projektů. Zároveň prozradí tipy a rady, jak správně začít s ježděním a jak zvládnout i ty největší výzvy.


...e skejt Můj příběh a trick tipy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Maxim Habanec Život je skejt ... - Knihkupectví Daniela ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Maxim Habanec: Život je skejt - Martin Jaroš; Maxim Habanec. ... Zároveň prozradí tipy a rady, jak správně začít s ježděním a jak zvládnout i ty největší výzvy. (můj příb ... Život je skejt. Můj příběh a trick tipy - Maxim Habanec ... ... ... Zároveň prozradí tipy a rady, jak správně začít s ježděním a jak zvládnout i ty největší výzvy. (můj příběh a trick-tipy) Předmětná hesla Habanec, Maxim, 1992- ... Habanec Maxim: Život je skejt - Můj příběh a trick tipy. Autor: Habanec Maxim. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Průvodce světem s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY