ČCHI-NEJ-CANG: Masáž čchi pro životně důležité orgány

ČCHI-NEJ-CANG: Masáž čchi pro životně důležité orgány - Chia Mantak | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Chia Mantak
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
ČCHI-NEJ-CANG: Masáž čchi pro životně důležité orgány.pdf


Chcete si knihu přečíst?ČCHI-NEJ-CANG: Masáž čchi pro životně důležité orgány ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chia Mantak. Číst ČCHI-NEJ-CANG: Masáž čchi pro životně důležité orgány Online je nyní tak snadné!

POPIS


Starobylý taoistický systém pro detoxikaci a omlazení vnitřních orgánů. Přináší techniky pro odstranění překážek v proudění energie tělem. Obsahuje ilustrovaná cvičení pro úlevu od běžných zdravotních potíží, revitalizaci orgánů, a umožní čtenářům převzít odpovědnost za vlastní zdraví a dobrou pohodu. Zaměřuje se na pupeční centrum, kde se hromadí negativní emoce, stres a nemoci?. Taoisté přišli na to, že většinu nemocí lze vyléčit, jakmile dojde k uvolnění skrytých jedů a negativních sil z těla. Vyvinuli umění čchi­nej­cang za účelem recyklace a transformace negativních energií, které blokují vnitřní orgány a způsobují zauzlení v břiše. Čchi­nej­cang uvolňuje toxiny, špatné emoce a nadměrné teplo nebo žár, které způsobují malfunkci orgánů. Techniky čchi­nej­cang se vyvíjely v Asii v době, kdy bylo k dispozici jen málo lékařů a lidé museli vědět, jak se léčit sami. Mnozí dnes vykazují příznaky, které moderní medicína nedokáže léčit, protože fyzický původ problému není snadné najít. Energie negativních emocí, stresu a napětí – které jsou v dnešním životě tak běžné – plus následky minulých nemocí se hromadí v břišním centru, kde způsobují energetické blokády a zácpy. Když k tomu dojde, všechny životně důležité funkce stagnují a vyvstávají spousty problémů. Díky provádění technik čch-nej-cang tuto stagnaci odstraníte, životně důležité orgány okolo pupečního centra se detoxikují a omladí.?Mistr Chia čtenáře učí, jak se vyhnout vstřebávání negativních energií druhých lidí a převzít do péče vlastní zdraví pomocí samoléčebných technik čchi­nej­cang. Předkládá ucelená ilustrovaná cvičení, která názorně ukazují, jak detoxikovat vnitřní orgány a vyčistit energetické dráhy v celém těle. Zároveň přináší metody pro vyvážení emocí, zvládání stresu a pozorování těla za účelem rozpoznání, zmírnění a prevence nemocí ještě předtím, než začnou představovat vážný problém.


...ovádění technik čchi­-nej­-cang tuto stagnaci odstraníte, životně důležité orgány okolo pupečního centra se detoxikují a omladí ... Vnitrni organy tela foto levně | Blesk zboží ... . Mistr Chia čtenáře učí, jak se vyhnout vstřebávání negativních energií druhých lidí a převzít do péče vlastní zdraví pomocí samoléčebných technik čchi­-nej­-cang. ČCHI-NEJ-CANG: Masáž čchi pro životně důležité orgány Chia Mantak Nakladatel: Fontána 2020 ČCHI-NEJ-CANG Masáž čchi pro životně důležité orgány - Chia Mantak - Starobylý taoistický systém pro detoxikaci a omlazení vnitřních orgánů. Přináší techniky pro odstranění překážek v proudění energie tělem. Obsahuje ilustrovaná cvičení pro úlevu od Díky prováděn ... ČCHI­-NEJ­-CANG - Alternatívna medicína ... . Přináší techniky pro odstranění překážek v proudění energie tělem. Obsahuje ilustrovaná cvičení pro úlevu od Díky provádění technik čchi­-nej­...SOUVISEJÍCÍ KNIHY