Fašismus. Varování

Fašismus. Varování - Madeleine Albrightová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Madeleine Albrightová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fašismus. Varování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fašismus. Varování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madeleine Albrightová. Číst Fašismus. Varování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Téměř celé 20. století probíhalo ve znamení střetu demokracie s fašismem. Po hrůzách druhé světové války se zdálo, že svět už nepřipustí, aby se duchovní dědicové Hitlera a Mussoliniho pokusili o návrat. Audiokniha přední osobnosti světové diplomacie s českými kořeny, Madeleine Albrightové, v jedinečném podání Táni Fischerové tento optimistický předpoklad zpochybňuje. Kyvadlo dějin směřující po pádu Berlínské zdi k demokracii se vydává opačným směrem. V řadě zemí světa posilují extrémy a objevují se vůdcové s podobnými taktikami, které používali ve dvacátých a třicátých letech fašisté a nacisté. Audiokniha Fašismus - Varování je výzvou k pochopení vážnosti situace, jež je nezbytné k tomu, abychom se vyhnuli opakování tragických chyb minulosti.


...s - Varování Autor: Albrightová, Madeleine Nakladatel: Argo EAN: 9788025726426 ISBN: 978-80-257-2642-6 Originál: Fascism: A Warning Překlad: Fascism: A Warning is a book for our times that is relevant to all times ... Fašismus - Varování - Madeleine Albrightová | Audiokniha ... ... . Written by someone who has not only studied history but helped to shape it, this call to arms teaches us the lessons we must understand and the questions we must answer if we are to save ourselves from repeating the tragic errors of the past. Fašismus: Varování 2018; Pražská zima 2012; Madeleine 2003; Tajná řeč broží - Příběhy z mé šperkovnice 2010; Mocní a všemohoucí 2006; všech 6 knih autora. Kniha Fašismus: Varování je v Fašismus ... Fašismus je totalitní idelogie s kořeny v Itálii - Aktuálně.cz ... . Fašismus: Varování 2018; Pražská zima 2012; Madeleine 2003; Tajná řeč broží - Příběhy z mé šperkovnice 2010; Mocní a všemohoucí 2006; všech 6 knih autora. Kniha Fašismus: Varování je v Fašismus - Varování book. Read 1,890 reviews from the world's largest community for readers. Fašista je podle autorky ten, „kdo tvrdí, že mluví jmén...SOUVISEJÍCÍ KNIHY