Kdo chytá v síti: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu

Kdo chytá v síti: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu - Marika Pecháčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marika Pecháčková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo chytá v síti: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo chytá v síti: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marika Pecháčková. Číst Kdo chytá v síti: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Internet je jediné místo, které neodděluje svět dětí a dospělých. Režiséři Vít Klusák a Barbora Chalupová založili na internetové seznamce fiktivní profily tří dvanáctiletých dívek jako výchozí bod výbušného dokumentu o internetových predátorech V síti. Do pěti hodin se jim ozvalo přes osmdesát mužů. V navazujícím souboru rozhovorů najdete hlubší rozbor postav z filmu, který vyvolal obrovský rozruch ještě před vlastním odvysíláním.


...tá v síti: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na ... Kdo chytá V SÍTI? | Knihy Dobrovský ... ... Režiséři Vít Klusák a Barbora Chalupová založili na internetové seznamce fiktivní profily tří dvanáctiletých dívek jako výchozí bod výbušného dokumentu o internetových predátorech V síti. ... V navazujícím souboru rozhovorů najdete hlubší ... V něm chtěla zpovídat muže, kteří se do oné sítě chytli. Nakonec z toho vznikla kniha, v níž dokumentaristka pátrá po tom, kdo jsou lovci na síti, kdo jsou jejich oběti a jestli mají něco společného. O publikaci Kdo chytá v síti si můžete tento týden zah ... Kdo chytá v síti - Marika Pecháčková | Databáze knih ... . O publikaci Kdo chytá v síti si můžete tento týden zahrát v pravidelné knižní soutěži serveru iROZHLAS.cz. Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu. Internet je jediné místo, které neodděluje svět dětí a dospělých. Režiséři Vít Klusák a Barbora Chalupová založili na internetové seznamce fiktivní profily tří dvanáctiletých dívek jako výchozí bod výbušné...SOUVISEJÍCÍ KNIHY