Ocelová šlechta

Ocelová šlechta - Adrian Tchaikovsky | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adrian Tchaikovsky
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ocelová šlechta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ocelová šlechta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrian Tchaikovsky. Číst Ocelová šlechta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Scioni neznají meze. Scioni neumírají. Scioni nemizí.? Seržant Ted Regan má problém. Syn mocného korporátního rodu, Scion, se ztratil někde na frontě. Měla ho ochránit jeho zbroj – smrtonosný bitevní pancíř, v němž každý Scion snadno ovládne celé bojiště –, ale něco se zřejmě katastroficky zvrtlo. Regan a jeho četa jsou naopak demoralizovaní a špatně vybavení, ale přesto právě oni musí vyrazit za nepřátelské linie, ztraceného Sciona najít a zjistit, jak mohl jeho pancíř selhat. Vyvinul snad někdo zbraň schopnou ničit dosud nedotknutelné příslušníky ocelové šlechty? A jak by mohli obyčejní vojáci, kteří si nemohou dovolit supermoderní ochranné systémy bohatých, na bojišti zítřka vůbec přežít?


... šlechta" vyhověla mým momentálním požadavkům a vyklopila mě v budoucnosti, kde Američani válčí s Evropou, konkrétně tedy s její severní částí ... Ocelová šlechta | Knihy | GeekCave ... . Proč? Znáte to, samé ušlechtilé cíle ;-). Při pátrací akci po příslušníkovi prominentní rodiny mě bitevním polem provedl seržant Ted Regan se svým týmem. Nakladatelství Planeta9 vydává moderní díla sci-fi ve vynikajících překladech Napísal toho už viac, než dosť, no u nás mu vyšli iba romány Impérium černé a zlaté, Děti času, Pád vážky, Krev kudlanky a teraz Ocelová šlechta. Treba povedať, že Ocelová šlechta je skôr novela o 117. stranách. Ocelová šlechta. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Ocelová šlechta (Ironclads) ... . Treba povedať, že Ocelová šlechta je skôr novela o 117. stranách. Ocelová šlechta. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY