Kapitán - Na kdyby nehraju

Kapitán - Na kdyby nehraju - Tomáš Řepka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Řepka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitán - Na kdyby nehraju.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapitán - Na kdyby nehraju ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Řepka. Číst Kapitán - Na kdyby nehraju Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha fotbalového bouřliváka, rebela a bezesporu jednoho z našich nejvýraznějších fotbalistů Tomáše Řepky je určena všem jeho fanouškům! Během fotbalové kariéry dostával, a stále dostává, od svých příznivců a fandů velké množství otázek. Jsou to dotazy na dětství, sportovní začátky, fotbalovou kariéru, působení v zahraničí, proč se stala jeho srdeční záležitostí právě Sparta Praha, jak vznikly jeho slavné blikance, kolik dostal žlutých a červených karet… A samozřejmě nechybí ani otázky na současnost a jeho soukromí. Tomáš neměl vždy čas na všechny dotazy odpovídat, a tak se rozhodl svůj „dluh“ vůči fanouškům splnit touto knihou, ve které je také spousta fotek z jeho kariéry i soukromí. Na závěr je připojeno několik názorů na Tomáše jako fotbalistu i člověka od bývalých fotbalových legend a lidí, kterých si Tomáš váží.


...e Kapitán - Na kdyby nehraju od Tomáš Řepka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kapitán - Na kdyby nehraju - Řepka Tomáš | Prodej knih ... . 33 prodejen po celé ČR Tomáš neměl vždy čas na všechny dotazy odpovídat, a tak se rozhodl svůj „dluh" vůči fanouškům splnit touto knihou, ve které je také spousta fotek z jeho kariéry i soukromí. Na závěr je připojeno několik názorů na Tomáše jako fotbalistu i člověka od bývalých fotbalových legend a lidí, kterých si Tomáš váží. Kniha: Kapitán - Na kdyby nehraju - Tomáš Řepka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Tomáš Řepka Kapitán od 118 Kč - Heureka.cz ... . Kniha: Kapitán - Na kdyby nehraju - Tomáš Řepka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY