Načítání

Načítání - Vadim Petrov | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vadim Petrov
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Načítání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Načítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vadim Petrov. Číst Načítání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Adam je představitel internetové generace. Také je programátor, počítačový hacker a aktivista. Je přesvědčený, že dosavadní společenská pravidla musí skončit a nahradí je jiná. Internet a volný přístup všech a ke všemu k tomu dává jedinečnou příležitost. Ne všechny z jeho generace to trápí, život nabízí tolik jiných povyražení než měnit svět, ale je to jedna ze zábavných možností. Adamova přítelkyně Eva má například o životě zcela jinou představu. Daniel je čerstvý důchodce. Snaží se ještě nějak chytit. Jenže pracovní trh potřebuje mladé lidi, kteří dokážou přepínat mezi reálným a virtuálním světem automaticky, bez přemýšlení. Navíc Daniel cítí, jak mu ubývá energie. Dost sil ho stojí, aby se přicházejícímu stáří ubránil a přirozený úpadek organismu zpomalil. Jeho o dost mladší partnerka Clare věnovala veškerý čas kariéře a životnímu stylu bez dětí. Velkou rodinu ale vždycky chtěla. Má poslední příležitost něco s tím udělat. Posledním z hlavních hrdinů je Wang. Životní tragédie mu změnila pohled na svět. Stal se vnímavější. Ti všichni mají silnou touhu po životní změně. Jen potřebují impulz.


...orp is a network of leading companies in the worlds of diversified media, news, education, and information services ... MarketWatch.com - Real-time Headlines ... . Dow Jones Newswires. Private Markets. Risk & Compliance. Business ... Yahoo Finance's Alexandra Canal breaks down the outlook for Disney+ as many remain bullish on the platform, with one analyst estimating that the streamer will surpass 200 million subscribers by 2025. V Moje MND můžete sledovat váš přechod s energiemi k MND, měnit výši záloh za plyn/elektřinu či vkládat samoodečty a vyhnout se tak nečekaným nedoplatkům. Explore Original. The Golden Era returns with the Original Collection. Paying tribute to our ... [Fortnite] Pomalé načítání textur *FIX* | Boosting FPS #2 ... ... . Explore Original. The Golden Era returns with the Original Collection. Paying tribute to our...SOUVISEJÍCÍ KNIHY