Tokijský ghúl: re 4

Tokijský ghúl: re 4 - Sui Išida | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sui Išida
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tokijský ghúl: re 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tokijský ghúl: re 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sui Išida. Číst Tokijský ghúl: re 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Quinxové zaznamenávají jeden úspěch za druhým a kromě zaslouženého povýšení tak dostávají i závažnější úkoly. Tentokrát se ve spolupráci s bizarním inspektorem Kidžimou vydávají vyřešit záhadu související se starobylou ghúlí rodinou Rosewaldových. Ani jeden z nich však zatím netuší, že v pozadí tohoto případu stojí i jeden ze Sasakiho starých známých, který navíc velice stojí o to, aby se „Ken Kaneki“ vrátil mezi ghúly.


... ghúl: re 4. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty ... Tokijský ghúl 1 - Išida Sui - Megaknihy.cz ... . Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Hledáte Tokijský ghúl - re 4 od Sui Išida? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Tokijský ghúl: re 3 . Základní cena: ... Tokijský ghúl - re 4 - PRESS.SK ... . 33 prodejen po celé ČR Tokijský ghúl: re 3 . Základní cena: 199 K ... Tokijský ghúl 4. Základní cena: 199 K ... 4. díl série: Tokijský ghúl re • Vydání: Crew, 2020 • brožovaná vazba • 224 stran 169,- € Skladem 4 ks Zboží doručíme cca v úterý 12.05.202...SOUVISEJÍCÍ KNIHY