Věda kontra iracionalita 6

Věda kontra iracionalita 6 - Leoš Kyša (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Leoš Kyša (ed.),
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Věda kontra iracionalita 6.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věda kontra iracionalita 6 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Kyša (ed.),. Číst Věda kontra iracionalita 6 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník je určen širší veřejnosti a má přispět k popularizaci kritického myšlení a vědeckého přístupu. Obsahuje patnáct příspěvků analyzujících rozličná sporná odborná nebo společenská témata. Zabývá se příčinami a povahou antivědeckých postojů, mylnými představami o paranormálních jevech a schopnostech, nedůvěrou ve vědeckou medicínu, mýty o škodlivosti očkování nebo příčinách autismu, iracionálními postoji k homosexualitě, bezdůvodnými obavami z elektromagnetického záření a dalšími otázkami. Čtenář se tu rovněž dozví o zajímavostech vývoje vědecké metody v medicíně, biologii, astronomii a matematice. Nejsou zde ovšem hlásány žádné „konečné pravdy“, pokud sborník vyvolá pochybnosti a diskuse, pak splnil svůj účel.


...veřejné přednášky z cyklu Věda kontra iracionalita, pořádaného Českým klubem skeptiků SISYFOS, v budově AV ČR Praha 1, Národní 3, místnost 206, z 16 ... Věda kontra iracionalita 6 / Libristo.pl ... . 10. 2019, na téma ... Věda kontra iracionalita 5 5. v sérii, J. Heřt, 2012 Koupit Koupit eknihu. Věda kontra iracionalita 6 6. v sérii, L. Kyša, 2018 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... Sborník je určen širší veřejnosti a má přispět k popularizaci kritického myšlení a vědeckého přístupu. Obsahuje patnáct příspěvků analyzujících rozličná sporná odborná nebo společenská témata. Zabývá se příčinami a povahou antivědeckých postojů ... Věda kontra iracionalita: Věda kontra iracionalita 6 ... ... . Obsahuje patnáct příspěvků analyzujících rozličná sporná odborná nebo společenská témata. Zabývá se příčinami a povahou antivědeckých postojů, mylnými ... Záznam veřejné přednášky z cyklu Věd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY