Země bez obzoru

Země bez obzoru - Ladislav Heryán, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Heryán,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Země bez obzoru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Země bez obzoru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Heryán,. Číst Země bez obzoru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ladislav Heryán patří k výrazným osobnostem českého veřejného života. Mnoha lidem je znám především jako katolický kněz, který má úzké vztahy k undergroundu, miluje rockovou muziku a mívá bohoslužby na rockových festivalech, např. na Open Air Festivalu v Trutnově. Jeho životní záběr je však mnohem hlubší: jako salesián se věnuje řadu let službě mladým lidem a dětem, jako biblista učil na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, nyní působí na Vyšší odborné škole sociálně pedagogické a teologické Jabok a na Institutu ekumenických studií při Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je vyhledáván jako kněz, ale pro mnoho lidí je prostě dobrý kamarád a blízký člověk. Redaktor Petr Vaďura začal s Ladislavem Heryánem před několika lety natáčet nejprve rozhlasové rozhovory nad biblickými texty pro pořad Ranní slovo, který provází už řadu let nedělními rány posluchače stanice Českého rozhlasu Vltava. Pak se Ladislav Heryán několikrát objevil jako host Křesťanské vlny Českého rozhlasu Plzeň i ve vysílání Trans World Radia – Radia 7. Milovník skupiny U2 se v těchto pořadech ukázal nejen jako fundovaný biblista, ale především jako citlivý člověk, který má pochopení pro lidskou slabost, ale i hlubokou důvěru v Boží lásku a milosrdenství. Rozhlasové rozhovory převedl Petr Vaďura do psané podoby.


... knihy Země bez obzoru, jež vyšla v roce 2015 v nakladatelství Vyšehrad ... Země bez obzoru | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Rozhovor o Bibli a písních U2 vedl autor knihy, katolický kněz Ladislav Heryán, spolu s editorem ... Charakterizuje tak i knihu „Země bez obzoru" (Vyšehrad 2016), která se dle alba jmenuje. Tvoří ji přepis rozhovorů, jež během deseti let odvysílaly stanice Českého rozhlasu a Trans World Radia. Kniha umožní jít víc do hloubky, vrátit se k nedořečenému. Příznačná je pro Heryánův pří- stup důsledná otevřenost i ... Kn ... Země bez obzoru od 209 Kč - Heureka.cz ... . Příznačná je pro Heryánův pří- stup důsledná otevřenost i ... Kniha je přepisem rozhovorů, které byly odvysílány několika rozhlasovými stanicemi. Země je bez obzoru, bez obzoru. Znám děvče s dírou v srdci. „Nekonečno je fajn místem, kde lze začít," řekla. Čas je nepodstatný, není přímočarý. Zážitek ve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY