Jízdenky, prosím ! Evropa

Jízdenky, prosím ! Evropa - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jízdenky, prosím ! Evropa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jízdenky, prosím ! Evropa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jízdenky, prosím ! Evropa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ticket to Ride: Europe je samostatně hratelné pokračování deskové hry Ticket to Ride. Oproti svému předchůdci se hráči přenáší do Evropy na přelomu 19. a 20. století, kde budování železniční sítě komplikuje množství horských masivů a členitost mořských břehů, kdy je občas výhodnější vodní masu překlepnout než ji složitě objíždět.Takže rychle zabalit zavazadla a honem na nádraží... Evropský expres na nikoho nečeká.


... informace o produktu Stolní hra ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa ... Jízdenky, prosím! - Evropa : KubrtvsDeskovky : České dráhy ... ... . Hra Jízdenky, prosím ve verzi Evropa se hodí pro milovníky železnice, vláčků a hlavně dobré zábavy. Samostatně hratelné pokračování verze USA nesmí chybět na žádné párty nebo při poklidném rodinném večeru. V hrací době 45 minut je vašim úkolem spojovat evropská města a vybudovat tak co nejlepší železniční ... Jízdenky, prosím! Evropa - Veleúspěšná hra o stavbě že ... Days of Wonder Ticket to Ride Europe od 899 Kč - Heureka.cz ... . V hrací době 45 minut je vašim úkolem spojovat evropská města a vybudovat tak co nejlepší železniční ... Jízdenky, prosím! Evropa - Veleúspěšná hra o stavbě železnic po celé Evropě. Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě ? čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. Hra Jízdenky, prosím!...SOUVISEJÍCÍ KNIHY