Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti

Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti - Victor Dupuy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Victor Dupuy
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victor Dupuy. Číst Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě "revolučních" válek i prvotních Napoleonových tažení v letech 1805 až 1807. V nadcházejících kampaních byl pobočníkem generála Jacquinota, velitele lehkého jezdectva, s kterým zažíval boje proti Rakousku roku 1809 a zejména kruté ruské tažení. Od roku 1813 se stal velitelem eskadron u 7. husarského pluku. Na čas se dostal do zajetí a poté se se zmiňovaným plukem účastnil bitvy u Waterloo. Kniha je doplněna o nákresy uniforem, které mohl v různém období nosit.


... vzpomínky velitele husarských eskadron Autor: Dupuy, Victor Nakladatel: Šurgot Michal EAN: 9788090663145 ISBN: 978-80-906631-4-5 Překlad: Šurgot, Michal Popis: 1× kniha, brožovaná, 188 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Vojáci - Francie | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti Victor Dupuy Nakladatel: Šurgot Michal 2016 Trávit čas knihou Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kniha: Vojenské vzpomínky velitele husarsk ... Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron ... ... .cz najdete knihu Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kniha: Vojenské vzpomínky velitele husarsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY