Biju se jak lev, tančím radostí: Intenzivní život Kláry de Castelbajac

Biju se jak lev, tančím radostí: Intenzivní život Kláry de Castelbajac - Dominique-Marie Dauzet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dominique-Marie Dauzet
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biju se jak lev, tančím radostí: Intenzivní život Kláry de Castelbajac.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biju se jak lev, tančím radostí: Intenzivní život Kláry de Castelbajac ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominique-Marie Dauzet. Číst Biju se jak lev, tančím radostí: Intenzivní život Kláry de Castelbajac Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Myslím, že si mě Bůh vyvolil, abych byla nejšťastnější ze své generace…“Klára de Castelbajac (1953–1975) byla šťastná dívka s radostnou až nezkrotnou povahu, s hudebním i výtvarným nadáním. Hledala poctivě Boha i smysl svého života.Když jí je dvacet, odchází do Říma studovat restaurování obrazů. Prvotní nadšení ze studia záhy vyprchá a začne hodně času trávit s přáteli z uměleckého prostředí. Ze školy ji málem vyhodí, její víra zvlažní. Stále se ale ptá, jak má vypadat její život.Na podzim 1974 se vydá na pouť po Svaté zemi, jež vede k prohloubení jejího duchovního života: „Objevila jsem Boží lásku. Ohromnou, podivuhodnou, prostou.“ Když následně restauruje fresky v Assisi, je radostí celá bez sebe. O Vánocích však onemocní meningoencefalitidou a v lednu 1975 umírá.Příběh vrcholí jejím setkáním s Ním – na prahu života a smrti –, kdy se Klára konečně a navždy stává sama sebou.


...ju se jak lev, tančím radostí(Dauzet Dominique Marie) - „Myslím, že si mě Bůh vyvolil, abych byla nejšťastnější ze své generace…" Klára de Castelbajac (1953-1975) byla šťastná dívka s radostnou až nezkrotnou povahu, s hudebním i výtvarným nadáním ... Farnosť Bratislava Blumentál - Knižnica ... . Hledala poctivě Boha i smysl svého života. Když jí je dvacet, odchází do Říma studovat ... Název: Biju se jak lev, tančím radostí - Intenzivní život Kláry de Castelbajac. Autor: Dominique-Marie Dauzet. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-71959-78-6. EAN: 9788071959786. Objednací kód: NA331574 Biju se jak lev, tančím radostí ... Biju se jak lev, tančím radostí Intenzivní život Kláry de ... ... . Autor: Dominique-Marie Dauzet. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-71959-78-6. EAN: 9788071959786. Objednací kód: NA331574 Biju se jak lev, tančím radostí: Intenzivní život Kl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY