Třetí říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb

Třetí říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb - Roger Moorhouse | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Roger Moorhouse
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Třetí říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Třetí říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roger Moorhouse. Číst Třetí říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejte se s námi do jednoho z nejtemnějších období bouřlivého 20. století – do doby vlády nacistického režimu v Německu. Průvodcem nám bude odborník na slovo vzatý, britský historik Roger Moorhouse, který se na toto zdánlivě dávno vyčerpané téma dokázal podívat zcela novým způsobem: prostřednictvím příběhů typických i neobvyklých artefaktů. Sto pečlivě vybraných předmětů a staveb pokrývá všechny aspekty dějin nacistického Německa, od často probíraných témat, jako je holokaust a druhá světová válka, po daleko méně známé oblasti, k nimž patří sociální politika, technický pokrok či využití propagandy. Příběhy všech artefaktů Moorhouse čtivě a současně fundovaně zařazuje do širších souvislostí. Výsledkem je mimořádně plastický obraz tehdejších událostí, k čemuž přispívá i vysoce kvalitní obrazový doprovod, který dává knize téměř ráz výstavního katalogu. Předmluvou knihu opatřil profesor Richard Overy, přední odborník na dějiny nacistického Německa a druhé světové války.


...říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb Roger Moorhouse Nakladatel: Mladá fronta 2018 Zboží ze stejné kategorie - Třetí říše ve 100 objektech - Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb Dějiny plné otazníků Dějiny jsou plné zajímavých událostí, kolem kterých stále nemáme stoprocentně jasno ... Kniha: Třetí říše ve 100 objektech (Roger Moorhouse ... ... . Třetí říše ve 100 objektech: Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb Vydejte se s námi do jednoho z nejtemnějších období bouřlivého 20. století - do doby vlády nacistického režimu v Německu. Třetí říše ve 100 objektech - Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb Moorhouse Roger Vydejte se s námi do jednoho z nejtemněj ... Kniha Třetí říše ve 100 objektech - Příběhy všedních i ... ... . století - do doby vlády nacistického režimu v Německu. Třetí říše ve 100 objektech - Příběhy všedních i unikátních předmětů a staveb Moorhouse Roger Vydejte se s námi do jednoho z nejtemněj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY