Bylinkové pohádky

Bylinkové pohádky - Jana Burešová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Burešová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinkové pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bylinkové pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Burešová. Číst Bylinkové pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Za pohádkami s vůní mateřídouškyPohádky ze světa, kde to voní bylinkami, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Setkáme se tu s pohádkou o šatech utkaných z kopřiv, které princovi pomohou najít princeznu s dobrým srdcem nebo třeba s příběhem, kde se podaří zlomit kouzlo zlé čarodějnice... Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení podané srozumitelným a přívětivým způsobem.


...ze světa, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí ... Anička a bylinkové kouzlo | Slovácké divadlo ... . Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení, které je dětem vysvětleno srozumitelným a přívětivým způsobem. Bylinkové pohádky je poutavé čtení probouzející v dětech lásku k přírodě, bylinkám, ale i schopnost vážit si těchto darů, jež nám příroda poskytuje. Pondělí, 11. května 2020 Vyhledávání Vyhledávání Bylinkové pohádky. Všeobecné informace: Autor: Burešová Ja ... Bylinkové pohádky | Recenze knih | Kritiky.cz ... . Pondělí, 11. května 2020 Vyhledávání Vyhledávání Bylinkové pohádky. Všeobecné informace: Autor: Burešová Jana: Anotace: Pohádky ze světa princezen, víl, draků i kouzelných babiček, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Prostřednictvím pohádek se děti seznámí s osmnácti bylinkami a z každé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY