Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla

Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla - Peter A. Levine | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter A. Levine
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter A. Levine. Číst Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte zdánlivě bezdůvodné příznaky? Příčinou může být trauma z minulosti. Vědecké studie ukazují, že lidé, kteří přežili nehody, přírodní katastrofy nebo traumata v dětství, často trpí dlouhodobými příznaky od úzkostí a depresí přes nevysvětlitelné bolesti a únavu, až po různé druhy onemocnění a psychického „odehrávání“. Terapeuti a klienti jak na poli bodyworku, tak v oblasti psychoterapie se dnes stále častěji obracejí k somatickému prožívání, revoluční metodě Petera A. Levina, která jim umožňuje tyto výzvy překonat. Kniha Léčba traumatu je „návodem k použití“ teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ve svém celosvětově proslulém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011). Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla „znovuvyjednat“ svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Osvojíte si základy „první pomoci“ pro případy nouze a na příkladech ze světa zvířat odhalíte fyziologické kořeny svých emocí. „Trauma je nevyhnutelným životním faktem,“ konstatuje Dr. Levine, „nemusí být ale doživotním trestem.“ Tento praktický manuál vás naučí základům sebeléčebné metody, která sleduje příznaky traumatu až k jejich skrytému zdroji v těle a vrací tak lidem jejich ztracenou přirozenost.


... traumatu: Program probuzení moudrosti těla Peter A ... Léčba traumatu. Program probuzení moudrosti těla - Peter A ... ... . Levine Nakladatel: Maitrea 2018 Objednávejte knihu Léčba traumatu - Program probuzení moudrosti těla v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla Peter A. Levine Nakladatel: Maitrea 2019 Kniha Léčba traumatu je „návodem k použití" teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ve svém celosvětově p ... Léčba traumatu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Levine poprvé představil ve svém celosvětově proslulém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011). Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla „znovuvyjednat" svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Kniha Léčba traumatu je „návodem k použití" teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY