Soy Luna - Tajné zákulisí

Soy Luna - Tajné zákulisí - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Soy Luna - Tajné zákulisí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soy Luna - Tajné zákulisí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Soy Luna - Tajné zákulisí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nahlédněte s Karol do tajného zákulisí seriálu Soy Luna a nechte se vtáhnout do emotivního příběhu jeho vzniku. V této knize plné exkluzivních fotografií a komentářů budete moci sledovat hvězdy seriálu již od prvních záběrů v Mexiku a prožívat s nimi bláznivé a hektické dny. Zjistíte, jak probíhají Karoliny tréninky nebo líčení, a odhalíte, jaké jsou její vztahy s ostatními herci i to, jak se Karol cítila v prvních momentech před kamerou. Ponořte se do atmosféry natáčení jedinečného seriálu!


...a: Tajné zákulisí . Egmont ČR, 2019. Vydavateľstvo Egmont ČR, 2019 ... Soy Luna Tajné zákulisí - | Kniha na Alza.cz ... . Edícia Soy Luna (CZ) Nahlédněte s Karol do tajného zákulisí seriálu Soy Luna a nechte se vtáhnout do emotivního příběhu jeho vzniku. V této knize plné exkluzivních fotografií a komentářů budete moci sledovat hvězdy seriálu již od prvních... Ahoj :) V dnešním videu máte možnost vidět můj vlog ze Soy Luna Live z 8.4. 2018 v Lipsku. Potkala jsem všechny hlavní herce ze seriálu a sko ... Soy Luna - Tajné zákulisí | MALL.CZ ... .4. 2018 v Lipsku. Potkala jsem všechny hlavní herce ze seriálu a skoro se všemi mám i fotku. Byl to jeden z ... THE SACRED RIANA WINS ASIA'S GOT TALENT 2017 | All Auditions & Performances | Got Talent Global - Duration: 25:04. Got Talent Global Recommended for you Soy Luna - Tajné zákulisí kolekti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY