Cvičení mentální kondice: 365 úkolů na celý rok

Cvičení mentální kondice: 365 úkolů na celý rok - Jana Bílková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Bílková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičení mentální kondice: 365 úkolů na celý rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cvičení mentální kondice: 365 úkolů na celý rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Bílková. Číst Cvičení mentální kondice: 365 úkolů na celý rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že kromě tělesných rozcviček existují i ty mentální? Tato kniha vám jich nabízí přesně 365, aby ani jediný den nezůstal němý. Můžete je řešit postupně, ale na druhé straně není nutné omezovat se na jediné cvičení denně. Různé typy úkolů jsou záměrně promíchány, někdy vyžadují chvíli zkoušení a hledání. Kniha je určena pro všechny, kdo rádi luští, pracují na své mentální kondici a flexibilitě, kdo rádi přemýšlejí a hrají si s písmeny, slovy a jazykem. PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka a tlumočnice. Učí na univerzitách a akademiích třetího věku, vede přednášky v knihovnách a v aktivizačních programech pro seniory. V Portále vydala úspěšnou knihu Trénink mentální kondice (2017).


...at by se přitom nemělo ani na mozek - a s tím vám může pomoci kniha Cvičení mentální kondice ... SVĚT MEZI ŘÁDKY: Recenze: CVIČENÍ MENTÁLNÍ KONDICE (Jana ... ... . Kniha Cvičení mentální kondice nabízí čtenářům 365 úkolů na celý rok, aby ani jeden nezůstal němý. Nemusíte se však omezovat jen na jedno cvičení denně, ani vyluštit vše naráz. Cvičení mentální kondice: 365 úkolů na celý rok. Jana Bílková ... Cvičení mentální kondice Autor: Bílková, Jana Nakladatel: Portál EAN: 9788026214274 ISBN: 978-80-262-1427-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 150 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: Pokračování úspěšných tréninků mentální kondice na každý den v roce přináší opět osvědčená, a přesto neotřelá cvičení, při nichž si bez jakýchkoli pomůcek může každý potrénovat mozkové závity. PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka ... Cvičení mentální kondice - 365 úkolů na celý rok Jana ... ... . PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY