Jan Palach: Hrdina, nebo oběť?

Jan Palach: Hrdina, nebo oběť? - Vladimír Liška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liška
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jan Palach: Hrdina, nebo oběť?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jan Palach: Hrdina, nebo oběť? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liška. Číst Jan Palach: Hrdina, nebo oběť? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nesvoboda je horší než smrt. Ale jaká je cena za život v bezpráví? Janovy smysly otupila šílená bolest, prostupující celým jeho tělem. Nevnímal křik ani paniku kolem sebe. Někdo zavolal záchranku a on jen stačil popálenými ústy tiše vyslovit pár vět o tom, aby si lidé přečetli dopis, který nechal u fontány před Národním muzeem. Potom se celý svět rozplynul v mlze… Co předcházelo šokujícímu činu Jana Palacha, jaké byly jeho důsledky? A proč se Palach nepovažoval za sebevraha, ale za planoucí pochodeň demokracie?


...Jan Palach -- Hrdina, nebo oběť? - Vladimír Liška ... Jan Palach : hrdina, nebo oběť? - Městská knihovna Písek ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Jan Palach - Hrdina, nebo oběť? Přidat komentář. murray. 24. dubna. Souhlasím s předchozími komentáři. ... Jan Palach Hrdina, nebo oběť? Přidat recenzi ... Jan Palach - Vladimír Liška | Knihy na Martinus.cz ... . ... Jan Palach Hrdina, nebo oběť? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... dvacetiletý student Ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY