Holky a kluci. V čem je rozdíl?

Holky a kluci. V čem je rozdíl? - Géraldine Maincent | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Géraldine Maincent
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky a kluci. V čem je rozdíl?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holky a kluci. V čem je rozdíl? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Géraldine Maincent. Číst Holky a kluci. V čem je rozdíl? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ženy a muži, ženský a chlapi, děvčata a hoši, holky a kluci... V čem je vlastně rozdíl? Zajímají vás ještě další otázky na toto téma? Nahlédněte do knížky a dozvíte se, proč vůbec existují dvě rozdílná pohlaví. Co je pravdy na tom, že kluci jsou lepší ve sportu a holky mají rády růžovou? Můžou si kluci hrát s panenkou a holky nosit kalhoty? A proč to nebylo vždy samozřejmé? Kdo určuje, co je silnější a co něžnější pohlaví? Co je feminismus a co machismus? Tato knížka vyvrací některé mýty, zakořeněné v myslích lidí, a pomůže vám ujasnit si, jak být sebevědomým člověkem, bez ohledu na pohlaví. Jaké jsou rozdíly mezi mužským a ženským pohlavím a s jakými stereotypy je možno se ve společnosti setkat, se dozvíte v této knížce, která zábavným a nenásilným způsobem osvětluje téma, jež je složité uchopit nejen v době dospívání.


...niha: Holky a kluci V čem je rozdíl? - Géraldine Maincent; Halfbob ... Kluci versus holky: Opravdu jsou rozdílní už od narození ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Název: Holky a kluci - V čem je rozdíl? Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Naučná literatura; ISBN: 978-80-256-2417-3. EAN: 9788025624173. Objednací kód: NA325173. Hodnocení a koment ... Holky a kluci. V čem je rozdíl? - Géraldine Maincent ... ... . EAN: 9788025624173. Objednací kód: NA325173. Hodnocení a komentáře. Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první. Holky a kluci V čem je rozdíl? Géraldine Maincent. Jaké jsou rozdíly mezi ženami a muži a s jakými stereotypy je možno se ve společnosti setkat, se dozvíte v zábavné knížce určené (nejen) do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY