Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo

Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo - Ludmila Gottwaldová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Gottwaldová,
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Gottwaldová,. Číst Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Nic neprovoní domov tak, jako s láskou upečené pečivo"Pekařina je staré voňavé řemeslo, které dnes s radostí opět objevujeme. Ponořte se do světa domácího pečení a s ním spojených tradic. Upečte si kváskové pečivo v troubě, domácí pekárně či v remosce. Autorky pro vás s láskou připravily knihu plnou receptů nejen na chleba, ale i na křupavé rohlíky, bulky, dalamánky… Vše doplnily i trochou teorie, díky které zvládnete připravit kvásek, zjistíte informace o surovinách i pomůckách a mnoho dalšího.


...echny informace o produktu Kniha Upečeno s láskou - Iva Trhoňová, Ludmila Gottwaldová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Upečeno s láskou - Iva Trhoňová, Ludmila Gottwaldová ... PDF spoluautorky knihy UPEČENO S LÁSKOU ... . Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo Ludmila Gottwaldová, Iva Trhoňová Nakladatel: CPress 2019 Milí přátelé, napsaly jsme rovným dílem s Ivou Trhoňovou z Pekárnománie voňavou knihu Upečeno s láskou. Je určená všem milovníkům kváskového pečení. Začátečníkům, pokročilým, i těm, co se teprve chystají na ten správný okamžik… 350 g vody s kefírem napůl nebo vody s jogurtem - stačí pln ... Kniha Upečeno s láskou - Vůně chleba ... . Je určená všem milovníkům kváskového pečení. Začátečníkům, pokročilým, i těm, co se teprve chystají na ten správný okamžik… 350 g vody s kefírem napůl nebo vody s jogurtem - stačí plná lžíce jogurtu; 500 g mouky (zde 100 g pšeničné celozrnné, 250 g pšeničné chlebové a 150g hladké 00) 10 g soli; 2 lžičky kmínu Varianta II - z knihy Upečeno s láskou, ze 70% celozrnný; ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY