Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky

Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky - Brad Stone | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brad Stone
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brad Stone. Číst Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před deseti lety by nám spát u cizích lidí doma nebo nastoupit k cizímu člověku do auta připadalo bizarní a nebezpečné. Dnes je to ale běžná praxe, podobně jako nakupování online. Společnosti Uber a Airbnb zahájily novou éru: mění pravidla, nutí vlády přehodnotit zákony regulující podnikání a změnily přístup k cestování. Bestsellerová kniha amerického novináře rozebírá novou generaci podnikatelů ze Silicon Valley, kteří za pomocí moderních technologií narušují zaběhané konvence celých spotřebních odvětví. Po Stevu Jobsovi a Billu Gatesovi přichází Travis Kalanick z Uberu a Brian Chesky z Airbnb. Jak se jejich vlivem mění svět, ve kterém žijeme? Kniha se čte skoro jako detektivní příběh, zároveň může být inspirací nebo náhledem do kuchyně pro všechny, kdo se zajímají o budování firmy velkého významu. Poctivá novinařina plná zákulisních informací až drbů, dobře vystavěné příběhy, čtenář sleduje paralelně jak obě nyní velké a úspěšné společnosti, tak podobné konkurenční projekty. Povinná četba pro každého se zájmem o byznys a aktuální dění!


...osti Uber a Airbnb zahájily novou éru: mění pravidla, nutí vlády přehodnotit zákony regulující podnikání a změnily přístup k cestování ... Uber a Airbnb mění svět | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Bestsellerová kniha amerického novináře rozebírá novou generaci podnikatelů ze Silicon Valley, kteří za pomocí moderních technologií narušují zaběhané konvence celých ... Uber a Airbnb mění svět: Příběhy sdílené ekonomiky. Přeloženo z anglického originálu The Upstarts: How Uber, Airbnb, and the Killer Com­ panies of the New Silicon Valley Are Changing the World, vydaného u Little, Brown . and Company, Random House Company, Hachette Book Group, 2017. S předmluvou Brad Stone, autor bestselleru o Amazonu, rozebírá fenomén úspěšnýc ... Uber a Airbnb mění svět - Stone Brad | Knihy Grada ... . and Company, Random House Company, Hachette Book Group, 2017. S předmluvou Brad Stone, autor bestselleru o Amazonu, rozebírá fenomén úspěšných upstartů. Jak Uber a Airbnb mění trh a svět? Analýza třetí éry internetu (post-Google a po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY