Malé temné lži

Malé temné lži - Sharon J. Bolton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sharon J. Bolton
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé temné lži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé temné lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon J. Bolton. Číst Malé temné lži Online je nyní tak snadné!

POPIS


V uzavřené malé komunitě, jakou je lidské společenství na Falklandách, je zmizení dítěte něčím naprosto neslýchaným. Nikdo z obyvatel odlehlé končiny nepochybuje, že za tím je nějaká nešťastná shoda okolností, nenadálá tragédie. Co jiného? A pak se ztratí druhé dítě. Třetí. Teď už se nikdo nemůže utěšovat domněnkou, že se jedná o náhodu. Vesničanům nezbývá než připustit, že vrah je jedním z nich. Na místě, které předešlé generace nazývaly oázou klidu, se najednou nikdo necítí v bezpečí. Hysterie začíná nabírat obrátky. Do řečí a vyšetřovacího spisu se dostávají i lidé, o jejichž způsobilosti spáchat zločin by ještě nedávno všichni pochybovali. Například i Catrin Quinnová, která před několika lety přišla o své dva syny a teď žije téměř poustevnickým životem. A pak je tady její bývalá kamarádka Rachel, její dřívější milenec Callum... Všichni tři cosi skrývají. A nikdo z nich nikomu nevěří. Snad ani sám sobě.


...alé temné lži" je trochu slabší kousek, ale dobře se mi četl ... Sharon J. Bolton | Databáze knih ... . Příběh mě bavil a netušila jsem, jak to celé dopadne. martina.tim. 31. března. Jakožto věrný čtenář S.J.Bolton její knihy miluju, ale tuto jsem musela po 150 stranách odložit. Nějak mě to nebaví. Malé temné lži prepájajú nielen jednotlivé roviny deja, ale aj minulosť s prítomnosťou a vaše morálne hodnoty s postavami. Autorka pracuje s teóriou, že každý si v sebe nesie určitý ... Malé temné lži - Sharon J. Bolton | Databáze knih ... . Autorka pracuje s teóriou, že každý si v sebe nesie určitý stupeň zla, závisí len od situácie, ako sa zachováme a ako sa s tým vyrovnáme. Hledáte Malé temné lži od Sharon J. Bolton? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Malé ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY