Běh na dlouhou trať

Běh na dlouhou trať - Jan Cimický | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Cimický
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Běh na dlouhou trať.pdf


Chcete si knihu přečíst?Běh na dlouhou trať ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Cimický. Číst Běh na dlouhou trať Online je nyní tak snadné!

POPIS


V hlavě mu probíhá nekonečný řetěz vzpomínek, příhody z dětství, první láska, práce. Tok těch vzpomínek nemůže ovlivnit ani zastavit, ale je vlastně rád. Postupně si začíná uvědomovat. Jmenuje se Petr Martínek, je lékař a leží v nemocnici. Neví proč. Nejhorší však je, že nemůže reagovat, nemůže odpovídat, i když rozumí. Nemůže dát najevo, že je duchem přítomen. Je tak svědkem toho, že si nad ním povídají o jeho diagnóze a stejně tak i o perspektivě. Dostane se z tohoto děsivého a mučivého stavu? Kdy? Sledujeme, jak sám začíná pátrat po tom, co se mu stalo. Prodělal průstřel lebky! Proč? Nad jeho bezmocným klidem se rozvíjí systematické pátrání a postupně se dávají dohromady střípky z jeho života. Začíná se před námi odhalovat Martínek chlapec, dospělý muž a lékař se specializací psychiatra. Jdeme po jeho stopách. Podaří se, aby zase byl jako dřív? Aby mluvil a reagoval? Vrátí se do života? A podaří se sehrané Hladíkově mordpartě najít pachatele, který Martínka postřelil a nechal na místě, aniž by mu přivolal pomoc? Kdo to mohl být? Udělal to někdo úmyslně? Byla to pomsta? Je možné, že by to spáchal nějaký nespokojený pacient? Anebo dokonce někdo z doby, kdy Martínek pracoval ve Francii? Máme před sebou mnoho otazníků, a ne každý, kdo je kolem bezmocného doktora, se snaží mu pomáhat. Jsme vtaženi do děje… Podaří se ho zachránit?


...h na dlouhou trať Přidat komentář. Péťa1950 ... Idiomatic English #7 - Help for English - Angličtina na ... ... . 19 06. března. První kniha od autora. ... 50+ videos Play all Mix - Dark Gamballe - Běh na dlouhou trať YouTube INSANIA - Mezi námi přeskočila jiskra (z alba NA POČÁTKU BYL SPAM, X Production, 2017) - Duration: 3:26. INSANIA ... Dark Gamballe - Běh na dlouhou trať - Live at Masters of Rock 12.7.2013 www.darkgamballe.cz Shot by Milan Škrob - www.stagezoom.net. Běh na dlouhou trať. Prohledat t ... Běh na dlouhou trať - Google Sites ... .stagezoom.net. Běh na dlouhou trať. Prohledat tento web. Home; Nejnovejší zprávy. Články. 01_Sebepoznání po 15 letech. 02_Jak jsem se dopracovala k 70 kg. 03_Jak se zpětně dívám na to, že mi vysáli 2 l tuku. 04_Konec dietám. 05_Jak jsem získala násilím lásku k běhu a sportu obecně ... Běh na dlouhou trať. Prohledat tento web. Home; Nejnovejší zprávy. Články. 01_Sebepoznání po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY