Ani později, ani jinde

Ani později, ani jinde - Delphine de Vigan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Delphine de Vigan
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ani později, ani jinde.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ani později, ani jinde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Delphine de Vigan. Číst Ani později, ani jinde Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pařížské metro je svět sám o sobě, denně v něm na sebe narážejí a míjejí se statisíce navzájem si cizích lidí, jejich osudy však bývají nejednou podobné. Mathilda, mladá vdova a matka tří dětí, vstupuje do tohoto podzemního bludiště s nadějí, že potká nějakou spřízněnou duši, možná i muže svého života. Je příliš sama na své trápení, hlavně v práci, kde pomalu podléhá psychickému ponižování. Ani Thibault, terénní lékař, po rozchodu s přítelkyní neprožívá nejšťastnější období a každodenní, ne zrovna radostná rutina cest za pacienty mu nepřidává na životní energii ani optimismu. Mathilda i Thibault jsou v mraveništi desetimilionového města velmi osamělí. Oba intenzivně touží po blízkosti někoho, kdo by jim rozuměl a kdo by je miloval. Je málo pravděpodobné, že se setkají. A pokud se setkají, je pravděpodobné, že i oni se minou. Někdy je osud záležitostí vteřiny.


...ěji, ani jinde... Kniha bez hapyendu. Kniha o pocitech ... Ani později, ani jinde CZ | CarovnaPolicka.sk ... . Kniha o jednom dni a dvou lidech. Kniha o tom, jak jednoduché je spadnout na úplné dno. Přečteno za jeden víkend. Ano, příběh mě dostal, a to i přesto, že jsem chvílemi odkládala knihu, protože jsem již nemohla číst příběh Mathildy. Ani později, ani jinde. ... Je příliš sama na své trápení, hlavně v práci, kde pomalu podléhá psychickému ponižování. Ani Thibault, terénní lékař, po rozchodu s přít ... Ani později, ani jinde - Delphine de Vigan | Databáze knih ... . Ani Thibault, terénní lékař, po rozchodu s přítelkyní neprožívá nejšťastnější období a každodenní, ne zrov.. Zobrazit celý text. Přímočaré přístupnosti pochopitelně napomáhá i to, že dvěma hlavními hrdiny knihy Ani později, ani jinde jsou naši současníci, muž a žena v mladším středním věku, s problémy a pocity, které mají vel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY