Ve spárech bolševické revoluce

Ve spárech bolševické revoluce - Karel Richter | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Richter
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve spárech bolševické revoluce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve spárech bolševické revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Richter. Číst Ve spárech bolševické revoluce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Složité a krvavé dějiny Ruska od konce 19. století vyústily v převzetí moci bolševiky. Ti opanovali Rusko pod ideovým vedením V. I. Lenina za finanční a diplomatické podpory německého císařství, které pak dosáhlo svého cíle. Podepsáním hanebného brestlitevského míru Rusko oslabilo Dohodové mocnosti, ale očekávaný mír nenastal... Ani bolševismem nakažení Čechoslováci se nevyhnulinesnázím. Ukazuje to osud Vladimíra Petrase, vyslaného Kominternou zajišťovat její řídící vliv při organizování komunistické strany v Československu, která se měla podílet na rozpoutání bolševické revoluce. V rámci převratných událostí v Rusku vznikaly a utvářely se československá legie, jejichž bojová cesta končí příchodem do republiky, jejímuž vzniku výrazně napomohly.


...ech bolševické revoluce. Karel Richter ... Ve spárech bolševické revoluce - PRESS.SK ... . skladem . Číslo produktu: 100060: EAN kód: 9788020617804: ... která se měla podílet na rozpoutání bolševické revoluce. V rámci převratných událostí v Rusku vznikaly a utvářely se československá legie, jejichž bojová cesta končí příchodem do republiky, jejímuž vzniku ... Všetky informácie o produkte Kniha Ve spárech bolševické revoluce, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ve spárech bolševické revoluce. Všechny informace o produktu Kniha Ve ... Ve spárech bolševické revoluce | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Ve spárech bolševické revoluce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ve spárech bolševické revoluce. Ve spárech bolševické revoluce . Karel Richter; Karel Richter . 4,3 . Sledovať autora . Všetky knihy autora . Naše vojsko, 2019. Vydava...SOUVISEJÍCÍ KNIHY