Coco Chanel: Pohled zblízka

Coco Chanel: Pohled zblízka - Lisa Chaneyová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Chaneyová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Coco Chanel: Pohled zblízka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Coco Chanel: Pohled zblízka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Chaneyová. Číst Coco Chanel: Pohled zblízka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gabrielle Chanelová (1883–1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu, způsobila revoluci v dámském odívání a stala se nejvlivnější módní návrhářkou 20. století. Nový životopis této moderní ženy par excellence poukazuje na zásadní novátorství jejího návrhářského stylu. Tématem legend se staly její četné milostné vztahy, jejichž dramatické a tragické podrobnosti často dřívějším životopiscům unikaly: vtipná a uhrančivá Coco byla múzou, patronkou či milenkou Picassa, Dalího, Stravinského a dalších pozoruhodných osobností. Lisa Chaneyová ve své biografii čerpá z nově objevené milostné korespondence. Poprvé rovněž odkrývá zasutá témata jako Coco a drogová závislost, její lesbické vztahy i poměr s německým důstojníkem za druhé světové války. Coco Chanel však též pronikavě zasáhla do vývoje moderního umění a předkládaný životopis líčí její osobnost se všemi nuancemi. Odhaluje tak vnitřní motivaci, tvůrčí energii i skrývaná utrpení této emocionální a často nepochopené ženy.


...anel byla neproslulejší návrhářkou 20 ... Coco Chanel - Pohled zblízka | topvip.cz ... .století a všechny ženy a dívky by jí měly být velkou měrou vděčné za to, že nemusí být svázané v korzetu. Bohužel nejsem tak majetná, abych vlastnila jakýkoliv kousek od Chanel. Coco Chanel Pohled zblízka . Lisa Chaney; Lisa Chaney . 4,4 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Zdravie, životný štýl ... Coco Chanel však též pronikavě zasáhla do vývoje moderního umění a předkládaný životopis líčí její osobnost se všemi nuancemi. Odhaluje tak vnitřní motivaci, tvůrč ... Kniha: Coco Chanel - Lisa Chaneyová | Knihy.ABZ.cz ... . Odhaluje tak vnitřní motivaci, tvůrčí energii i skrývaná ... Gabrielle Chanelová (1883-1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu, způsobila revoluci v dámském odívání a stala se nejvlivnější módní návrhářkou 20. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Coco Chanel - Pohled zblízka....SOUVISEJÍCÍ KNIHY