Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání

Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání - Žaneta Křížová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Žaneta Křížová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Žaneta Křížová. Číst Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání obsahuje 70 podrobně zpracovaných výtvarných námětů doplněných o fotografickou dokumentaci dětských prací a výčet 180 dalších inspirativních námětů zařazených ke konkrétním výtvarným řadám a technikám, aby kniha byla pro učitelky mateřských škol skutečně obsáhlým výtvarným nápadníkem i metodickou pomůckou pro práci s dětmi. Obsah je rozdělen na dvě části: Výtvarné techniky vhodné do MŠ představují rozmanité možnosti výtvarných technik a postupů, kterými je možné uskutečňovat výtvarnou činnost s dětmi předškolního věku. Kromě kresby a malby jsou v kapitole obsaženy grafické techniky, plastická a prostorová tvorba i soudobé výtvarné postupy. Každá technika je doplněna o jeden výtvarný námět s vymezeným výtvarným úkolem. Největší část publikace je věnována námětům ve výtvarné výchově. Náměty jsou uspořádané do čtyř tematických projektů, které jsou dále rozděleny do výtvarných řad: ROSTLINY (stromy, plody stromu, květiny, houby), ŽIVOČICHOVÉ (hmyz a pavouci, ryby, ptáci, savci), SVÁTKY A POHÁDKY (advent, masopust/karneval, Velikonoce, pohádky), TECHNIKA (dopravní prostředky, lidská obydlí). Podrobně zpracované výtvarné náměty jsou motivované množstvím různorodých činností (pohybových, smyslových, slovních, dramatických, vizuálních atd.), obsahují výtvarný úkol, použitou techniku, pomůcky, realizaci, závěr a ukázky dětských prací. Publikace je na svém konci doplněna o šablony potřebné k některým výtvarným námětům.


...e Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání obsahuje 70 podrobně zpracovaných výtvarných námětů doplněných o fotografickou dokumentaci dětských prací a výčet 180 dalších inspirativních námětů zařazených ke konkrétním výtvarným řadám a technikám, aby kniha byla pro učitelky mateřských škol skutečně obsáhlým výtvarným ... PDF Bakalářská práce VÝTVARNÁ HRA V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU ... ... Kniha: Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání Autor: Žaneta Křížová - Publikace obsahuje 70 podrobně zpracovaných výtvarných námětů doplněných o barevnou fotografickou dokumentaci dětských prací a výčet 180 dalších inspirativních námětů ... Objednávejte knihu Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Výtvarné náměty a techni ... Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání - e ... ... ... Objednávejte knihu Výtvarné náměty a techniky v předškolním vzdělávání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Výtvarné náměty a techni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY