O trůn i o život: V tajných službách Otce vlasti

O trůn i o život: V tajných službách Otce vlasti - Jan Bauer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O trůn i o život: V tajných službách Otce vlasti.pdf


Chcete si knihu přečíst?O trůn i o život: V tajných službách Otce vlasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst O trůn i o život: V tajných službách Otce vlasti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pod společným názvem vycházejí v novém vydání dva historické romány Smrt na jazyku a K výšinám císařského trůnu. Znovu se v nich setkáváme s agentem Karla IV. dominikánem Pavlem. První román začíná příchodem uprchlého římského tribuna Coly di Rienza, který chce získat právě Karla IV. pro podporu zamýšleného obnovení slávy Říma a sjednocení Itálie. Římského a českého krále tato myšlenka láká a na jedné válečné výpravě se nečekaně rozhodne vydat se inkognito jen s několika průvodci právě do Itálie. Druhý román nás zavádí do roku 1354, kdy hodlá římský a český král Karel IV. završit svou politickou kariéru korunovací císařem.


... v nich setkáváme s agente... V tajných službách Otce vlasti: O trůn i o život (dvojkniha 3 ... O trůn i o život - V tajných službách Otce vlasti Moravská ... ... . a 4. díl) - Jan Bauer | Databáze knih Přihlásit Vytvořit profil Elektronická kniha O trůn i o život Jan Bauer - O trůn i o život ... O trůn i o život V tajných službách Otce vlasti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... V tajných službách Otce vlasti série. ... Císař táhne do války 7. v sérii, ... Koupit ... Kniha O trůn i o život - V tajných službách Otce vlasti ... ... ... V tajných službách Otce vlasti série. ... Císař táhne do války 7. v sérii, ... Koupit Koupit eknihu. O trůn i o život (dvojkniha 3. a 4. díl) J. Bauer, 2019 Koupit Koupit eknihu. Věčný je jen Bůh (dvojkniha 7. a 8. díl) J. Bauer, 2020 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... O trůn i o živ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY