Mortina a přízračný kamarád

Mortina a přízračný kamarád - Barbara Cantini | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cantini
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mortina a přízračný kamarád.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mortina a přízračný kamarád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cantini. Číst Mortina a přízračný kamarád Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo je ten záhadný přízračný kluk, který se snaží dostat do Vily Rozvalinky v předvečer pochmurné oslavy Předminulého Silvestra? Mortina společně s Truchlíkem, svým věrným chrtím albínem, hledá každý užitečný detail, aby zjistila, odkud jejich nový kamarád přelud přichází. A věřte, že tohle zábavné pátrání jí pořádně rozbuší srdce. Návrat holčičky strašidla se stal mezinárodním úspěchem, který byl přeložen již do třiadvaceti jazyků. A tentokrát nechybí překvapení: obálka ve tmě svítí!


...ten záhadný přízračný kluk, který se snaží dostat do Vily Rozvalinky v předvečer pochmurné oslavy Předminulého Silvestra? Mortina společně s Truchlíkem, svým věrným chrtím albínem, hledá každý užitečný detail, aby zjistila, odkud jejich nový kamarád přelud přichází ... Kniha "Mortina a přízračný kamarád" ... . "Mortina a přízračný kamarád" je za mě zatím nejslabší díl série s touto skvělou mrtvou holčičkou, ale přesto musím dát plný počet hvězdiček, protože Mortina a její kamarádi jsou i tak skvělí! 1 2. Autor a jeho další knihy. Barbara Cantini Mortina a přízračný kamarád Autor: Cantini, Barbara Nakladatel: Egmont EAN: 9788025245842 ISBN: 978-80-252-4584-2 Originál: Mortina e l'amico fantasma Překlad: Sieglová, Tereza Ilustrace: Cantini, Barbara Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, č ... Přečteno za květen 2019 (a soutěž:) - YouTube ... . Autor a jeho další knihy. Barbara Cantini Mortina a přízračný kamarád Autor: Cantini, Barbara Nakladatel: Egmont EAN: 9788025245842 ISBN: 978-80-252-4584-2 Originál: Mortina e l'amico fantasma Překlad: Sieglová, Tereza Ilustrace: Cantini, Barbara Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 14...SOUVISEJÍCÍ KNIHY