Z vrchoviny a hor

Z vrchoviny a hor - Pavel Sztwiertnia | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Sztwiertnia
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Z vrchoviny a hor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z vrchoviny a hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Sztwiertnia. Číst Z vrchoviny a hor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře. V tehdejších Jeseníkách na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století nebylo vzácné setkat se s tetřevem i s tetřívkem. Namnoze tu dosud existovaly zbytky původních horských lesů, ve kterých tato vzácná zvěř žila. Kamzíci se tu od jara do zimy zdržovali na holích. Byli zde natolik rozšířeni a přivykli přítomnosti člověka do té míry, že setkání s nimi patřilo i pro turisty k naprosto běžným zážitkům. Autor tady hodně fotografoval, filmoval, nahrával hlasy zvěře, pěstoval letní i zimní turistiku. Zajímal se hlavně o jelení a tetřeví zvěř. Myslivosti, ke které jej kdysi přivedl jeho otec, se dnes věnuje jen ve specializované formě. Odborně spolupracuje s polskými lesníky, kteří vedou úspěšný umělý odchov tetřeva hlušce. Tento druh vzácné zvěře si nad jiné oblíbil.


...iny a hor Pavel Sztwiertnia pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře ... Beletrie : Z vrchoviny a hor (P. Sztwiertnia) | Silvarium ... ... . V tehdejších Jeseníkách na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století nebylo vzácné setkat se s tetřevem i s tetřívkem. Z vrchoviny a hor od Pavel Sztwiertnia v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách ... Z vrchoviny a hor - Pavel Sztwiertnia | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ověřeno zákazníky. Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY