A na nebi čekají hvězdy

A na nebi čekají hvězdy - Lori Nelson Spielmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lori Nelson Spielmanová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A na nebi čekají hvězdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?A na nebi čekají hvězdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lori Nelson Spielmanová. Číst A na nebi čekají hvězdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Erika, úspěšná realitní makléřka z New Yorku, má všechno – skvělou kariéru a dvě krásné dospívající dcery. Jenže jedna z nich, Kristen, zemře při vlakové nehodě. Kromě smutku nad ztrátou dcery se trápí také výčitkami. Ten den měla obě dcery vézt do školy ona, jenže dala přednost kariéře. Annie, druhá Eričina dcera, má svoje vlastní výčitky. Neměla nechat Krissie ten den odjet. Objeví se však jiskřička naděje. Co když došlo při identifikaci k záměně a Kristen je stále naživu? Její nezvyklé chování v den, kdy zemřela, i tajemné vzkazy, které Erika začne dostávat, tomu nasvědčují. Propast mezi Erikou a Annie se rozšiřuje, a tak zatímco Erika začíná pátrat na odlehlém ostrově Mackinac, kde sama vyrostla, odjíždí Annie do Paříže, protože věří, že Kristen se skrývá právě tam. Ale je Krissie opravdu to jediné, co je dokáže znovu sblížit?


...ebi čekají hvězdy je kniha, která vyšla poměrně nedávno, ale hned mě zaujala svojí krásně barevnou obálkou ... Hvezdy na nebi obrazky levně | Blesk zboží ... . Podle anotace jsem si nebyla tak úplně jistá, jestli se do ní pustit, ale nakonec jsem to riskla a musím říct, že za ten risk to doopravdy stálo. A na nebi čekají hvězdy Publikováno v 2 čvn 2019 od Zápisky jedné knihovnice Americká autorka Lori Nelson Spielmanová je autorkou třech úžasných románů: Seznam tajných přání , Sladké odpuštění a aktuálního A na nebi čekají hvězdy , které vydalo nakladatelství Cosmopolis . A na nebi čekají hvězdy kniha od: Lori Nelson Spielman. 84 % 87 hodnocení ... A na nebi čekají hvězdy Úspěš ... A na nebi čekají hvězdy - Kniha za knihou ... . A na nebi čekají hvězdy kniha od: Lori Nelson Spielman. 84 % 87 hodnocení ... A na nebi čekají hvězdy Úspěšná realitní makléřka Erika přijde při vlakové nehodě o dospíva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY