Přátelé od Najsky

Přátelé od Najsky - Vojtěch Vaner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Vaner
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Přátelé od Najsky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přátelé od Najsky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Vaner. Číst Přátelé od Najsky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. A o čem tyto povídky jsou? O vášni k cestování, o málo známé kráse industriálního prostředí, o hloupé minulosti i surreálné budoucnosti a o ledasčem jiném. Také nezřídka o Liberci a jeho obyvatelích, nahlížených z osobité perspektivy.


...próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů ... Autor - Vaner - Vojtěch Vaner | Knihy.ABZ.cz ... . Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorod ... Publikace: Beletrie: Ostatní próza - Nakladatelství Bor ... . Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY