Spát, běžet a rozumět

Spát, běžet a rozumět - Alexandr Matoušek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Matoušek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spát, běžet a rozumět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spát, běžet a rozumět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Matoušek. Číst Spát, běžet a rozumět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha ve svých šesti studiích přináší fenomenologický výklad lidského života orientovaný a vedený centrálním deskriptivním vodítkem, jímž jsou bytostně spjaté a vzájemně se podmiňující děje vydělování, závislosti, interakce a otevírání. Tyto děje, jakožto základní rozměr života, jsou sledovány jak na rovině v užším smyslu tělesné, tak na úrovních komplexnějších, týkajících se lidské existence jako celku.


... Spát, běžet a rozumět Úvod. První studie této knihy vznikala před dvaceti lety, v roce 1998 ... Irregular verbs - slovní zásoba Flashcards | Quizlet ... . Brzy po jejím dokončení jsem se rozhodl rozvinout její téma několika texty dalšími. Poslední z nich jsem dopsal na sklonku roku 2017. Spát, běžet a rozumět Autor: Matoušek, Alexandr Nakladatel: Oikoymenh Filosofický ústav AV ČR EAN: 9788072982523 ISBN: 978-80-7298-252-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 119 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Spát, běžet a rozumět - Alexandr Matoušek. Fungujeme! Vážení zákazníci, ... Matoušek Aexander | Knihkupectví Karolinum ... . vydání) Kniha: Spát, běžet a rozumět - Alexandr Matoušek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bliž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY