Nežádoucí svědek

Nežádoucí svědek - Markéta Brousková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Brousková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nežádoucí svědek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nežádoucí svědek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Brousková. Číst Nežádoucí svědek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzpomínková próza literární historičky Markéty Brouskové, žijící v Německu, vydává svědectví o životě českých exulantů v západní Evropě v době sedmdesátých a osmdesátých let. Nečiní tak způsobem dokumentárním, ale ryze literárním – zvolený drsný, nepatetický styl, ironie, sarkasmus a postřehy často až šokující, to vše je autorčiným záměrem, aby podala jiný, osobitě svůj, nepatetický, nehrdinský, často až blasfemický obraz života českých exulantů v dané době. Jde o knihu nepříjemnou, sršatou, jdoucí proto srsti všemu a všem.


...á, Markéta: Nežádoucí svědek. Autorka se ve svých vzpomínkových črtách vrací především do sedmdesátých a osmdesátých let, prožitých v heterogenní skupině českých exulantů ... Nežádoucí svědek - Brousková Markéta | Artforum ... ... . Přináší historky a anekdoty o úspěšných i neúspěšných kariérách, překážkách i nečekaných osudových zvratech. ... Nežádoucí svědek Vzpomínková próza literární historičky Markéty Brouskové, žijící v Německu, vydává svědectví o životě českých exulantů v západní Evropě v době sedmdesátých a osmdesátých let. Nečiní tak způsobem dokumentárním, ale ryze literárním - zvolený drsný, nepatetický styl, ironie, sarkasmus a ... Kniha Nežádoucí svědek Přidat komentář. ha ... Nežádoucí svědek - Markéta Brousková | Kniha na Alza.cz ... . Nečiní tak způsobem dokumentárním, ale ryze literárním - zvolený drsný, nepatetický styl, ironie, sarkasmus a ... Kniha Nežádoucí svědek Přidat komentář. ha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY