Primární důvěra. Úhel pohledu

Primární důvěra. Úhel pohledu - Martin Goffa | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Goffa
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Primární důvěra. Úhel pohledu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Primární důvěra. Úhel pohledu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Goffa. Číst Primární důvěra. Úhel pohledu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektiv Miko Syrový se po zatčení svého nejbližšího kolegy a přítele ocitá sám uprostřed bouře. Ještě těžší, než najít skulinu v neprůstřelných důkazech, je připustit si, že by se mohly zakládat na pravdě. Každým svým krokem totiž jen odkrývá další nepříjemná tajemství a pozůstatky minulosti. Když už se však Miko pomalu začíná smiřovat s neodvratným, díky podivnému telefonátu od neznámého muže pochopí, že k poznání skutečnosti někdy stačí jen změnit úhel pohledu.


...rní důvěra: Úhel pohledu E-kniha, česky ... Primární důvěra: Úhel pohledu | O2 Knihovna ... . Primární důvěra: Úhel pohledu. 3x. 0. Elektronická kniha Autor: Martin Goffa. 2019, česky, 208 stran - kniha ze série Miko Syrov ... Primární důvěra - úhel pohledu kniha od: Martin Goffa. 94 % 82 hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Martin Goffa Primární důvěra Úhel pohledu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Martin Goffa Primární důvěra Úhel pohledu. Primární důvěra Úhel pohledu. Martin ... Primární důvěra: Úhel pohledu (Martin Goffa) | Detail ... ... . Primární důvěra Úhel pohledu. Martin Goffa. Detektiv Miko Syrový se po zatčení svého nejbližšího kolegy a přítele ocitá sám uprostřed bouře. Ještě těžší, než najít skulinu v neprůstřelných důkazech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY