Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší strojna světě!

Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší strojna světě! - Ilona Bagoly | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Bagoly
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší strojna světě!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší strojna světě! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Bagoly. Číst Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší strojna světě! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak je možné, že vidíš barvy? Proč prospíš třetinu života? Jak rychle putuje informace z konečků prstů do mozku? Tato kniha ti odpoví! A dozvíš se i odpovědi na spoustu dalších otázek o lidském těle. Zjisti, jak ti smyslové orgány pomáhají poznávat okolní svět, komunikovat a odhalit nebezpečí. Jaká tajemství skrývá lidský mozek, jak záhadný je svět emocí a genů. Poznej orgány, které tě drží naživu, zpracovávají jídlo a bojují proti infekcím.


...Y LIDSKÉHO TĚLA. Autorka: Ilona Bagoly ... Člověk | knihkupectvi Chrpa Čáslav ... . Přeložila: MUDr. Kateřina Orlová. Vydalo nakla­da­tel­ství Fragment v Praze roku 2019. Pro čte­ná­ře od 10 let. Počet stran: 79. ISBN 97-80-253-4133-9 Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší stroj na světě! Ilona Bagoly Nakladatel: Fragment 2019 Kniha Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší mstroj na světě! na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu ... Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze... Zázraky lidského těla Zázraky lidského těla ... EAN: 9788025341339. Ilona Bagoly. Poznej, jak funguje nejdokonalejší mstroj na světě! Manufacturer: FRAGMENT. Varianta: Kniha 242 K ... Poznej, jak funguje nejdokonalejší mstroj na světě! Kniha: Zázraky lidského těla (Ilona Bagoly). Nakupujte knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY