Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři

Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuálně pracuje. V zájmu rozvoje účetních profesí a široké informovanosti veřejnosti o své činnosti se rozhodla vydat odbornou knihu obsahující nejen texty vlastních Interpretací, ale také doplnění o příklady jejich aplikace a řadu dalších materiálů a textů ilustrujících odbornou činnost Národní účetní rady. Autory jednotlivých částí knihy jsou odborníci, které se na vzniku daných Interpretací podíleli. Kniha tak obsahuje autentické informace přímo od tvůrců Interpretací a účastníků jejich projednávání. Z tohoto hlediska je kniha nepochybně nejlepším a nejucelenějším zdrojem informací pro odbornou účetní praxi.


...etace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuálně pracuje ... Interpretace Národní účetní rady | eKnihy, elektronické ... ... . Interpretace Národní účetní rady Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuálně pracuje. Kniha obsahuje... Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7218. publikaci Reali ... Interpretace Národní účetní rady | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Kniha obsahuje... Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7218. publikaci Realizace obálky Daniel Hamerník Sazba Jan Šístek Odborná redaktorka: Ing. Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři 2019. Autor: Ing. Jana Skálová, .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY