Moje první počítání

Moje první počítání - Melanie Hibbert | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Melanie Hibbert
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první počítání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje první počítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Hibbert. Číst Moje první počítání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního – šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. V knížce s více než dvěma stovkami barevných fotografií se děti naučí čísla od 1 do 20 a ještě o kousek dál, jak jdou čísla za sebou, jak odhadnout počet, jak poznat pár nebo jak na sčítání a odčítání – to vše hravou formou, aby se pro ně počítání stalo zábavou.


...vní čísla ukáží dětem, že i čísla mohou být zábava a naučí je rozeznat jedničku od trojky a šestku od dvojky ... Moje první počítání - Melanie Hibbert od 158 Kč - Heureka.cz ... . S pomocí chytré knížky mohou rodiče dětem osvětlit základy počítání a zábavnou formou s nimi počty procvičit. MOJE POČÍTÁNÍ 1 23,64 Kč bez DPH 26,00 Kč s DPH Kód zboží: 092116 Dostupnost: Skladem. M. Gebelová, ilustroval L. Drobný Pracovní sešit slouží k efektivnímu rozvíjení matematické gramotnosti. Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 10. Volně navazuje na uč ... Moje první počítání - pracovní sešit - Nová škola - DUHA ... . Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 10. Volně navazuje na učivo ... V tomto videu mě uvidíte poprvé v životě nahazovat vnitřní omítku. Hudba použitá ve videu: Intro: Skladba: News Theme 2 Interpret: Audionautix Podléhá licenci: Cre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY