Obrazná řeč zvěrokruhu

Obrazná řeč zvěrokruhu - Frits Hendrik Julius | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frits Hendrik Julius
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrazná řeč zvěrokruhu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obrazná řeč zvěrokruhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frits Hendrik Julius. Číst Obrazná řeč zvěrokruhu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha podává jedinečnou charakteristiku dvanácti znamení podle povahy jednotlivých zvěrokruhových bytostí, od Štíra až po Váhy. Stěží bychom jinde našli tak výstižný a zároveň poutavý fenomenologický popis, díky němuž se pro nás kvality zvěrokruhu stávají reálným prožitkem. Autor poukazuje rovněž na ideály ztělesněné v jednotlivých znameních, ale také na nebezpečí vyplývající z jejich přílišné jednostrannosti a přináší nový pohled na utváření lidských společenství, opírající se o znalost kosmických zákonitostí.


... řeč zvěrokruhu Autor: Julius, Frits Hendrik Nakladatel: Franesa EAN: 9788090741461 ISBN: 978-80-907414-6-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... astrologie, horoskopy | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . vydání) Kniha podává jedinečnou charakteristiku dvanácti znamení podle povahy jednotlivých zvěrokruhových bytostí, od Štíra až po Váhy. Stěží bychom jinde našli tak výstižný a zároveň poutavý fenomenologický popis, díky němuž se pro nás kvality zvěrokruhu stávají reálným ... Kniha: Obrazná řeč zvěrokruhu - Frits Hendrik Julius. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Obrazná řeč zvěrokruhu - Hendrik Julius Frits | Knihy ... ... ... Kniha: Obrazná řeč zvěrokruhu - Frits Hendrik Julius. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY