Říkal jsem mu Kravata

Říkal jsem mu Kravata - Milena Michiko Flašar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Michiko Flašar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Říkal jsem mu Kravata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Říkal jsem mu Kravata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Michiko Flašar. Číst Říkal jsem mu Kravata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poetický příběh, rozdělený do 114 velmi krátkých kapitol, vychází ze setkání dvou společenských outsiderů různých generaci na lavičce v parku. Odehrává se v současném Japonsku a vypráví především příběh dvacetiletého mladíka Hira Taguchiho. Hiro je tzv. Hikikomori, vyhýbá se kontaktům s ostatními lidmi. Před dvěma roky se zamknul ve svém pokoji. Ven vychází pouze, když jde do koupelny nebo si potají bere jídlo, které mu za dveřmi nechává matka. Když se jednoho únorového rána odhodlá znovu vyjít z domu, vydá se do parku, posadí se na lavičku, pozoruje okolí a přemýšlí. Život mu změní až setkání s mužem, který se posadí na protější lavičku.


...jsem mu Kravata Autor: Flašar, Milena Michiko Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075930521 ISBN: 978-80-7593-052-1 Originál: Ich nannte ihn Krawatte Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 11,5 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Říkal jsem mu kravata - Knihkupectví Luxor ... . vydání) Ale nesmíme zapomínat, že jsou i takové knihy, jako například Říkal jsem mu kravata, kdy nejde o to, jestli se někdo s někým vyspí, nebo někdo někoho podřízne, ale jde o krásu, a hlavně um napsat slova tak, aby tvořily dokonalý příběh, který čtenáře donutí přemýšlet byť i jen nad jeho jedním, jediným okamžikem ... Říkal jsem mu Kravata. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( V ... Říkal jsem mu Kravata - Milena Michiko Flasar | Kniha na ... ... ... Říkal jsem mu Kravata. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY