Černé historky: Bílé historky

Černé historky: Bílé historky - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé historky: Bílé historky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černé historky: Bílé historky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Černé historky: Bílé historky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bílé historky tě naplní děsem a naženou ti husí kůži. Setkáš se se zámeckými strašidly, upíry a tajuplnými úkazy. Budeš potřebovat odvahu a rozhodnost, ale i logické uvažování, neboť občas mívají strašidelné jevy zcela neškodné vysvětlení... Obrň se proti duchům noci a nezapomeň na česnek! Prozař temnotu a vylušti hádanku! Strašidelné úkazy odhalíš pomocí otázek a logického myšlení. Bílé historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.


... historky: Bílé historky. 50 strašidelných hádanek o nadpřirozených jevech! Bílé historky tě naplní děsem a naženou ti husí kůži ... Černé historky bílé historky | Ludopolis.sk - najlepšie ... ... . Setkáš se se zámeckými strašidly, upíry a tajuplnými úkazy. Budeš potřebovat odvahu a rozhodnost, ale i logické uvažování, neboť občas mívají strašidelné jevy zcela ... Černé historky: Fialové historky Fialové historky vás zavedú do tajuplného sveta zahaleného tmou a tieňom, v ktorom vyvádzajú rôzne nočné stvorenia. Stretnete tu tajomné príšery, záľudné čarodejnice, ale tiež magické bytosti, očarujúce tvory a zvodných upírov. Černé historky - ... Černé historky: Zelené historky - Párty hra | ALBI eshop ... . Stretnete tu tajomné príšery, záľudné čarodejnice, ale tiež magické bytosti, očarujúce tvory a zvodných upírov. Černé historky - Bílé historky je varianta úspěšné společenské hry Černé historky, která je určená pro děti od 8 let. Bílé historky jsou zapeklité, mysteriózní záhady pro děti i dospělé. V Bílých hist...SOUVISEJÍCÍ KNIHY